Miley: Moji psi mi změnili život..!

18. května 2009 v 12:24 | Vickiii |  -Others
Miley Cyrus odhalila na M, jak změnit její štěně Sophie: 'Mám sedm koní, ryb, tři kočky a já nevím, kolik kuřat. Having a dog has changed my life for the better. Mít psa změnilo můj život k lepšímu. It's taught me responsibility and about love. To mě naučil zodpovědnosti a o lásce.

Honestly, I really hate to be separated from any of my dogs. Upřímně řečeno, já opravdu nerad být oddělena od všech mých psů. I don't want my puppies to forget who their mommy is! Nechci, aby moje štěňata zapomenout na svou maminku, která se! When I'm at a hotel that doesn't allow pets, I try to sneak them in. I just want to snuggle with them all the time. Když jsem v hotelu, který neumožňuje mazlíčci, zkusím žalobníček jim palce já chci přitulit se s nimi pořád.

It's really hard for me to fall asleep if my dogs aren't in bed with me. Je to opravdu těžké pro mě usnout, když je moje psi nejsou v posteli se mnou. I keep my arms out and two of puppies are on one side, my Shitzu, Loco, on the other and Sophie likes to sleep on my forehead! Pořád náručí a dvě štěňátka jsou na jedné straně, můj Shitzu, Loco, na druhé straně a rád Sophie spát na mé čelo!

Dogs don't have hidden agendas, you know what I mean? Psi nemají skryté agendy, víš, co myslím? They're not looking for anything from me other than love. Nejsou hledáte něco jiného než mi z lásky. Dogs would stick by me, even if I wasn't Hannah Montana. Psi by dodržujeme mě, i když jsem nebyl Hannah Montana. They're a girl's best friend, their love is real and deep.' They're holka je nejlepší přítel, jejich láska je skutečná a hluboká. '

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama